Bądź Panią swojego sukcesu w polityce

Czy wiesz, że w Polsce jest 61 gmin bez kobiet zasiadających w Radach? Wiesz, że w związku z planowanym wprowadzeniem okręgów jednomandatowych partie w każdym okręgu wystawią jednego kandydata? Wiesz, że ruszają programy unijne zakładające partnerstwo i współpracę obu płci w regionach, mające wzmocnić postawy obywatelskie? Partie polityczne i samorządy chcące zasilać swoje szeregi kobietami nie maja już tak ułatwionej pracy. Kobiety nie mogą już czekać na swój moment!  Muszą się dobrze przygotować!

Jest takie powiedzenie: ?ten kto potrafi wykorzystać nadarzającą się okazję ten wygrywa? Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się wokół Ciebie. Nadchodzący wiek to wiek współpracy i wiek kobiet! Kobiety takie jak TY mogą i powinny zdominować świat polityki!

Jeżeli chcesz, aby ten świat polityki należał także do kobiet przywódców, nie możesz czekać bezczynnie na pozwolenie. Musisz i możesz przejąć tę rolę. Świat polityki nie jest skomplikowany i nie potrzeba wcale ogromnych pieniędzy, by stać się jego częścią. Wystarczy poznać podstawowe zasady i narzędzia komunikacji, budowy strategii i prezentowania swojego potencjału oraz trochę odwagi i szczęścia.

Zamiast słuchać, że kobiety mogą osiągać sukces w polityce,  dowiedz się jak to robić!      

 DLA KOGO?

Dla kobiety, w każdym wieku, w różnej sytuacji zawodowej, o różnym wykształceniu i poglądach politycznych, która chce aktywnie uczestniczyć w życiu politycznym kraju oraz swoich społeczności lokalnych.

 W JAKIM CELU?

By zdobyć wiedzę i przygotowanie do aktywnego udziału w nadchodzących wyborach samorządowych. By pozyskać praktyczne wskazówki, otwierające nowe możliwości wykorzystania własnego potencjału osobistego i zawodowego w służbie społecznej i politycznej.

 CO ZYSKASZ?

W trakcie tego warsztatu poznasz i przećwiczysz metody budowy spójnego i długofalowego wizerunku kobiety - polityka, w oparciu o Twoje rzeczywiste kompetencje i wartości, poznasz zasady skutecznej autoprezentacji oraz komunikacji w polityce. Dowiesz się o efektywnych, a nie kosztownych instrumentach i narzędziach komunikowania w polityce, które pomogą Tobie wyróżnić się z otoczenia i osiągnąć przewagę na politycznym rynku. Nawiążesz kontakt z paniami, które mają podobny cel lub już działają w tym obszarze, spędzisz 4 godziny w miłej i przyjaznej atmosferze, robiąc coś dla siebie!

 JAK BĘDZIESZ PRACOWAĆ?

- indywidualnie, w grupach, dyskutując, słuchając wykładu

ILE MUSISZ ZAINWESTOWAĆ?

4 godziny czasu i 350,00 zł