• "Sukces tkwi w budowie autentycznej, spójnej i dalekowzrocznej marce kandydata, a nie w wyszukanych narzędziach czy metodach działania."

                   Joanna Kinastowska

  • 1
  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
  • Witam w serwisie doradztwa politycznego. Ogromnie się cieszę z naszego spotkania! Twoja obecność na tej stronie, drogi Czytelniku, oznacza, że podzielasz moje zainteresowania i fascynację zagadnieniami związanymi z marketingiem w
  • Tu znajdziesz informacje niezbędne do przygotowania, zaplanowania i przeprowadzenia skutecznej komunikacji politycznej. Warto przeanalizować teorię, prześledzić wyniki badań i skorzystać z porad ekspertów branży, by czas, wysiłek i środki przeznaczone
  • Marketing polityczny już nie wystarcza do budowania rozpoznawalnej marki polityka oraz nawiązywania trwałych relacji z wyborcami. Konieczne jest poszerzenie go o strategię brandingu personalnego oraz o coaching. Jakie korzyści daje

Tu znajdziesz informacje niezbędne do przygotowania, zaplanowania i przeprowadzenia skutecznej komunikacji politycznej. Warto przeanalizować teorię, prześledzić wyniki badań i skorzystać z porad ekspertów branży, by czas, wysiłek i środki przeznaczone na ten cel przyniosły zamierzony efekt!


Każdy kandydat czy ugrupowanie partyjne ma inne cechy charakterystyczne, działa w określonym otoczeniu społeczno-politycznym, w określonym momencie czasu i dysponuje określonym zapleczem, dlatego trudno mówić o uniwersalnym sposobie postępowania w trakcie kampanii wyborczych. Strategia, która raz odniosła skutek rzadko kiedy przynosi taki sam rezultat w innym momencie czasu ponieważ wszyscy się uczą: zarówno politycy, specjaliści jak i sami wyborcy. Im ciekawsza strategia i bardziej oryginalne instrumenty czy techniki komunikacyjne zostaną w niej użyte, tym większa szansa na wyróżnienie się z otoczenia, a tym samym na skuteczne dotarcie do odbiorcy.


Zapraszam do współpracy:

* polityków, kandydatów na polityków

* liderów partyjnych,

* organizacje polityczne

w obszarze planowania autentycznego wizerunku personalnego i tworzenia skutecznej oraz kreatywnej kampanii komunikacyjnej.


Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie  i opinie na temat omawianych na stronie instrumentów czy technik komunikacji politycznej i prezentowanych materiałów czy firm działających w tej branży oraz ewentualne komentarze do proponowanych czy stosowanych instrumentów w trakcie kampanii wyborczych. Korzystajmy z doświadczeń innych ale także sami dzielmy się swoimi rezultatami, gdyż bardziej wyedukowane w tym względzie społeczeństwo podnosi ogólny poziom demokracji ale i życia politycznego w naszym kraju.

Tego możemy sobie życzyć wszyscy wzajemnie: by żyło się lepiej i ciekawiej!         

 

Współpraca: 

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - pomaturze.pl