Opinia kandydata niezależnego z Pomorza

Jako Przewodniczący KWW Nasza Wspólna Gmina, pragnę złożyć wielkie podziękowania na ręce Pani Joanny Kinastowskiej, za skuteczną współpracę podczas kampanii wyborczej  w wyborach samorządowych 2010 r.
Dziękuję za przygotowanie profesjonalnej, spójnej i kreatywnej strategii wyborczej dla całego Komitetu oraz dla mnie jako kandydata na Burmistrza Gminy oraz pomoc przy poprowadzeniu tej kampanii wyborczej. Przyjęta strategia oraz taktyka działania wraz z zastosowanymi technikami marketingowymi, pozwoliły wprowadzić kandydatów naszego komitetu do Rady Miejskiej w Kępicach, jak również do mojego dobrego wyniku w walce o fotel burmistrza. Jako bardzo młody i mało znany polityk uzyskałem satysfakcjonujący wynik w wyborach (tylko 67 głosów zabrakło aby wejść do drugiej tury wyborów) oraz jednocześnie uzyskałem najlepszy wynik w swoim okręgu wyborczym w wyborach do Rady Miejskiej w Gminie.
Jestem przekonany, że bez Pani pomocy nie uzyskalibyśmy tak dobrych wyników. Nieocenioną wartość stanowi wiedza na temat prowadzenia kampanii wyborczych, którą mi Pani przekazała. Ta wiedza stanowi ogromny kapitał na przyszłość oraz będzie stanowiła fundament przyszłych kampanii wyborczych w których będę brał czynny udział.

Z poważaniem,

Paweł Lisowski , Styczeń 2011