Opinie studentów Akademii Ekonomiczno Humanistycznej w Warszawie, kierunek Politologia

Warszawa, czerwiec 2021

Dziękuję za cały semestr za wspaniałe zajęcia. Jest Pani przykładem pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem. – A.S.

Przede wszystkim chciałabym serdecznie podziękować za zajęcia, których tak wyczekiwałam, a nawet o tym nie wiedziałam. Dzięki Pani otworzyłam się trochę i zmieniłam wizję samej siebie, zastanowiłam nad tym w czym jestem dobra i jak powoli dążyć do swojego celu. Szczerze uważam, że jest Pani znakomitym, a nawet wybitnym praktykiem, a dzięki konstruktywnej krytyce mogłam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, nad którymi wcześniej się nie zastanawiałam. Samo to, że wczoraj była Pani z nami tak długo, cierpliwie odpowiadała na pytania i doradzała, ja przez 5 lat studiowania w 2 innych miejscach nigdy nie spotkałam się z czymś takim, to dzięki Pani spotykaliśmy się po zajęciach i dyskutowaliśmy. Moja prezentacja może nie do końca była na temat (nad czym będę solidnie pracowała, wysłuchałam innych i to też trochę pomogło mi znaleźć kierunek), ale była to przyjemność, a nie przykry obowiązek zaliczeniowy i żałuję tylko tego, że na kolejnym roku nie będzie już tych zajęć. To potężny zastrzyk wiedzy i motywacji. Bardzo mnie Pani zmotywowała do dalszej pracy nad sobą, za co jestem Pani bardzo wdzięczna – N. B.

Bardzo dziękuję - za cały semestr ciekawych zajęć, za jedyne na tej uczelni tak indywidualne podejście (za to ma Pani Doktor w naszej grupie fun club!), za zainspirowanie mnie do rzetelnego przyjrzenia się samej sobie za pomocą Pani narzędzi. Nikomu się to dotychczas nie udało... A przyznam, że na początku był bunt - zadania domowe z zajęć na zajęcia to dla ludzi pracujących spory wysiłek. Jakże przydatny.... Mam nadzieję, że zostanie Pani na dłużej i będzie miała z nami zajęcia. A jeśli nie na zajęciach, to liczę na to, że nasze drogi w jakiś sposób się jeszcze skrzyżują. Pięknie dziękuję. Zdradzę Pani, że w grupie ma Pani ogromny szacunek i sympatię. – D. S.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za super prowadzone zajęcia oraz za czas, który nam Pani poświęciła. To były niezwykle cenne chwile dla mnie i myślę dla reszty grupy również -K.O.

Chciałabym Pani bardzo podziękować, ponieważ przez pandemie nie mamy możliwości spotkania się na uczelni z osobami z kierunku, a co za tym idzie spędzenia ze sobą czasu i poznania się. Przez zadanie zmieniła to Pani, za co bardzo dziękuję – W. W.

To były dla mnie bardzo ważne i wartościowe zajęcia, bardzo dużo się dowiedziałam. – K. W.

Chciałam tylko powiedzieć, że zrobiła Pani coś czego nie dokonał żaden wykładowca w ciągu tych dwóch lat. Wiele osób zobaczyłam dzisiaj pierwszy raz i ba! dowiedzieliśmy się mnóstwo o sobie nawzajem, a reasumując całe zajęcia, nauczyliśmy się czegoś naprawdę wartościowego i do wykorzystania na całe życie! Dla mnie ten przedmiot jest najbardziej rozwojowy ze wszystkich jakie mamy w tym semestrze mam nadzieję, ze spotkamy się jeszcze w przyszłości – M. B.

Dziękujemy super zajęcia! – K. W.

100 % racji! Dziękujemy bardzo. Prosimy się poświęcić życiu akademickiemu – P. M.

Potwierdzam! najlepsze zajęcia na tym semestrze, jeszcze raz tylko powiem, że nie zamieniłabym tych zajęć na żadne inne – S. L.

Dziękuję bardzo! Ja również bardzo się cieszę, że jest taki przedmiot, ponieważ nam - studentom - potrzeba tematów, które będą nam pomagać rozwijać samych siebie i sprawiać, że będziemy świadomo stąpać po tym świecie. Nie mogę się doczekać końca pracy nad marką pod projekt końcowy. – A. N.

Szanowna Pani Doktor, bardzo dziękuję za uwagi. Tak ciepłe słowa dodają skrzydeł, zwłaszcza że to moje ulubione zajęcia – wyjątkowo ciekawe i wciągające. Dołączam się do opinii koleżanek i kolegów i dziękuję za bardzo wartościowe ćwiczenia w coachingowym duchu, które otwierają oczy i duszę. M. Z.

Szanowna Pani Doktor, bardzo dziękuję za wyrozumiałość, tak ciepłe słowa, porady i sugestie. Pani wskazówki są dla mnie bardzo cenne, tym bardziej że przed wykonaniem tego zadania czułam się trochę zawieszona między tym co robię, a co mogłabym jeszcze zrobić w instytucji. Miałam poczucie, że doszłam do ściany i rozdarcie między tym, czy mogę coś z siebie więcej dać a ewentualnym szukaniem nowej posady. Usystematyzowanie informacji zawartych w zadaniu (wiem, że potrzeba mi na to jeszcze więcej czasu i bardziej cierpliwego, szczegółowego podejścia i przeanalizowania poszczególnych etapów) pomogły mi znaleźć punkty, na których mogę się oprzeć. Pozwoliły mi świeżo popatrzeć na siebie (zaczynałam mieć już poczucie, że rozwój jest tylko dla młodych i uczucie strachu przed skapcanieniem). Dostałam trochę wiatru w żagle i energię, żeby zacząć jeszcze raz, z nieco innego już punktu, z innym doświadczeniem, i z większą dojrzałością budować swoją przyszłość. Dziękuję 😊 – M. Z.

Po raz chyba setny - takich zajęć właśnie potrzeba na studiach, dających powody do myślenia i możliwości rozwoju. To jedne z niewielu zajęć, gdzie czuję, że nie jest to pusta teoria, której raczej nie wykorzystam. – N. B.

Bardzo atrakcyjne zajęcia J. B.

Dziękujemy bardzo za ciekawe doświadczenie – J. A-L.

Chciałabym bardzo podziękować za tą pracę, bo otrzymałam dużo informacji do pomyślenia i teraz naprawdę wiem w jaką stronę iść, żeby osiągnąć celów. - O. B.