Opinia uczestniczek programu mentoringowego

W kwietniu 2013 roku otwierałam własną działalność gospodarczą. Poszukując wsparcia przy sprecyzowaniu kolejnych kroków w tworzeniu swojego wizerunku trafiłam do programu rozwoju przedsiębiorczości HumanBrand Kobieta Aktywna rekomendowanego przez Fundację Centrum Promocji Kobiet a prowadzonego przez Instytut Brandingu Personalnego.

Podczas konsultacji, które współprowadziła Pani Joanna Kinastowska uzyskałam profesjonalne i cenne wskazówki, zostałam wyposażona w solidny zastrzyk wiedzy w obszarze biznesowego wizerunku. Oprócz profesjonalnego wsparcia wzmocniłam swoją motywację do działania, co zaowocowało bardzo szybkimi zmianami. 
Z całą pewnością Pani Joanna jest osobą otwartą, komunikatywną i wzbudzającą zaufanie a atmosfera spotkań, jaką buduje sprzyja konstruktywnej ocenie własnego sposobu postępowania i doprecyzowania celów. Zawsze przygotowana do tematu, zadająca właściwe pytania i wspierająca, podpowiada, co można jeszcze zrobić. Pani Joanna ma dużą wiedzę na temat komunikacji i brandingu personalnego, ma też swoje silne zdanie, więc jest partnerem do wymiany kontrargumentów.
Spotkania te, były dla mnie czasem, w którym mogłam naprawdę zagłębić się w to, czego tak naprawdę chcę i gdzie dążę; czułam się w pełni zrozumiana i wysłuchana.

Dziękuję za pomoc i podzielenie się tak cenną w tych czasach wiedzą!!! 

 
Anna D.,

Life & Business Coach, 30.08.2013

 

Owocna współpraca, efektywnie wykorzystany czas spotkania, przekazanych masa pomysłów oraz energii do działania po zakończeniu konsultacji.

IKA ANTA 05.06.2013  

 

Kompetentna merytoryczna rozmowa, spojrzenie świeżym okiem

Magda K.  05.06.2013 

 

Merytoryczne  spotkanie w przyjacielskiej atmosferze, na którym miałam swobodę zadawania pytań i uzyskałam wszystkie niezbędne odpowiedzi.

Liz, 10.04.2013

 

Dzięki spotkaniom znalazłam swoje hobby i to w czym czuję się dobrze, określiłam wreszcie swój cel, do którego już konsekwentnie będę dążyła. Jestem z siebie dumna teraz a w pracy zaczęto traktować mnie bardziej poważnie i otrzymałam szereg nowych obowiązków, które dają mi dużą satysfakcję.

Edyta, 20.03.2013

 

Już podczas pierwszej sesji ze strategami Instytutu, w tym z Panią Joanną Kinastowską doprecyzowałam co jest dla mnie ważne, tzn, mój cel zawodowy i zaplanowałam konkretne działania, by go osiągnąć. Na kolejnym spotkaniu panie pomogły mi wypunktować wszystkie moje osiągnięcia zawodowe w kontekście wzmocnienia mojej marki i mojego celu oraz wprowadzić efektywne zmiany w moich dokumentach aplikacyjnych. Wyglądają one teraz profesjonalnie, pokazując moją osobę w sposób spójny i przejrzysty a przy tym wiarygodny. Jestem wdzięczna specjalistom Instytutu za pomoc, jaka uzyskałam w trakcie tych dwóch spotkań, które w miarę potrzeby Pani Joanna Kinastowska znacznie wydłużyła ponad program. Uważam program HumanBrand Kobieta Aktywna za potrzebny, ukierunkowany na realne potrzeby kobiet i bardzo wartościowy.

Maria A.  08.05.2013